top of page

et@dretandcompany.org

Public·504 members

Παναιτωλικός Αστέρας Τρίπολης ζωντανή 5 Νοεμβρίου 2023 Σε σύνδεση

πριν από 47 λεπτά — Στις 16:00 μ.μ. ο Παναιτωλικός αγωνίζεται απέναντι στον Αστέρα Τρίπολης και το TitormosNet.gr σας μεταφέρει την εξέλιξη της αναμέτρησης ζωντανά ...

(LIVE SPORT==) Αστέρας Τρίπολης εναντίον Λαμία ειναι Ατρόμητος εναντίον Παναιτωλικός μετάδοση 2022 28.10.2023 πριν από 11 ώρες — Λαμία - Άρης: Μικρή))) Αστέρας Τρίπολης εναντίον Ατρόμητος ζωντανή δωρεάν 25 Σεπτε28 ... by Αναστασία Βοσνάκη Μόλις μια από τις δέκα αναμετρήσεις ανάμεσα στις δύο ομάδες ήταν χωρίς γκολ, το 0-0 στις 17 Δεκεμβρίου 2017. Πάντως μόλις στα τρία από τα δέκα ματς που έχουν δώσει με γηπεδούχο τον Αστέρα Τρίπολης έχουν σκοράρει και οι δύο ομάδες στο ματς. by Αναστασία Βοσνάκη Διαιτητής: Ζαμπάλας (Κόλλιας, Χριστοδούλου, 4ος Αντωνίου, VAR: Τζοβάρας, Στεφανής) by Αναστασία Βοσνάκη Να σημειώσουμε πως η αγωνιστική είναι αφιερωμένη στη μάχη κατά του ρατσισμού! Όλοι μαζί μπορούμε να εξαλείψουμε αυτά τα φαινόμενα. Ζωντανή Μετάδοση Έναρξης του Φιλικού Παναιτωλικός 30 Αυγ 2020 — Σε λιγότερο από δύο ώρες ξεκινάει η πρώτη φιλική αναμέτρηση του Παναιτωλικού στο Αγρίνιο με αντίπαλο τον Αστέρα Τρίπολης. Ζωντανή Μετάδοση Έναρξης του Φιλικού Παναιτωλικός - Αστέρας Τρίπολης | TitormosΤίτορμος: Ζωντανή ΜετάδοσηΣε λιγότερο από δύο ώρες ξεκινάει η πρώτη φιλική αναμέτρηση του Παναιτωλικού στο Αγρίνιο με αντίπαλο τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Μάκης Χάβος θα κάνει το πρώτο μεγάλο δοκιμαστικό παιχνίδι έχοντας ολοκληρώσει την προετοιμασία στο Καρπενήσι. Το παιχνίδι θα είναι ενδεικτικό της δουλειάς που έχει γίνει μέχρι στιγμής και θα είναι η βάση του τι θα δούμε φέτος από τον Παναιτωλικό. by Αναστασία Βοσνάκη 21:08 58%-42% η κατοχή. by Αναστασία Βοσνάκη 21:10 41' Ο Παναιτωλικός απειλεί τα τελευταία λεπτά. by Αναστασία Βοσνάκη 21:12 43' Φάουλ για τον Αστέρα. by Αναστασία Βοσνάκη 21:13 44' Κακή εκτέλεση του Μουνάφο, απομάκρυνε ο Παναιτωλικός. by Αναστασία Βοσνάκη 44' Σέντρα ο Μπαρτόλο από πλάγια θέση, δεν είναι κανένας συμπαίκτης του. by Αναστασία Βοσνάκη 21:15 Τέλος στο πρώτο μέρος χωρίς καθυστερήσεις! Αστέρας Τρίπολης-Παναιτωλικός 0-0! Επιστρέφουμε σε λίγο... by Αναστασία Βοσνάκη 21:23 21:30 Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο! by Αναστασία Βοσνάκη 21:33 48' Φάουλ για τον Αστέρα σε πολύ καλό σημείο. Μαρκάρισμα στον Μπαρτόλο. by Αναστασία Βοσνάκη 49' Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα! Εξαιρετική εκτέλεση φάουλ ο Μπαρτόλο, ο Πίτσου έβαλε την προβολή και έστειλε την μπάλα άουτ, προ κενής εστίας. by Αναστασία Βοσνάκη 20:35 6' Φάουλ για τον Αστέρα σε καλό σημείο. by Αναστασία Βοσνάκη 20:36 7' Εκτέλεσε ο Κρέσπι, η μπάλα στο τείχος. by Αναστασία Βοσνάκη 20:39 9' Κόρνερ για τον Αστέρα. Περνάει ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη 20:42 12' Καμία αξιοσημείωτη φάση μέχρι τώρα. by Αναστασία Βοσνάκη 20:44 14' Σέντρα από πλάγια θέση ο Γκαρντάφσκι, τον προλαβαίνει ο Σενγκέλια. by Αναστασία Βοσνάκη 20:47 18' Ο Αστέρας έχει τη κατοχή της μπάλας μέχρι τώρα, ο Παναιτωλικός παίζει κυρίως στις αντεπιθέσεις. Αστέρας Τρίπολης live scores, αποτελέσματα, πρόγραμμα, Παναιτωλικός - Αστέρας Τρίπολης live | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΕλλάδαΒΟΗΘΕΙΑ: Βρίσκεστε στην σελίδα με τα σκορ της ομάδας Αστέρας Τρίπολης, στο τμήμα ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ/Ελλάδα. Το Flashscore. gr προσφέρει ζωντανά σκορ, τελικά και επί μέρους αποτελέσματα, βαθμολογίες και λεπτομέρειες αγώνων (σκόρερ, κόκκινες & κίτρινες κάρτες, σύγκριση αποδόσεων, κτλ) για την ομάδα Αστέρας Τρίπολης. Εκτός από τα σκορ της ομάδας Αστέρας Τρίπολης, μπορείτε να παρακολουθήσετε 1000+ διοργανώσεις ποδοσφαίρου από 90+ χώρες σε όλο τον κόσμο, μέσω του Flashscore. ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ LIVE Streaming ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ LIVE. MGLTeam · 04/11/2023 02:08 ·. panaitolikos-asteras tripolis live streaming. Παναιτωλικός εναντίον Αστέρας Τρίπολης ζωντανή πριν από 6 ώρες — 14 Δεκ 2021 — Παρακολουθείστε live στις 17:15 την εξέλιξη της αναμέτρησης Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός για την 14η αγωνιστική της ... LIVE: Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης (16:00 μ.μ.) πριν από 47 λεπτά — Στις 16:00 μ.μ. ο Παναιτωλικός αγωνίζεται απέναντι στον Αστέρα Τρίπολης και το TitormosNet.gr σας μεταφέρει την εξέλιξη της αναμέτρησης ζωντανά ...